Shkoni tek pershkrimi i produktet
1 Nga 2

edua.al

Xhezve Elektrike Mylongs

Xhezve Elektrike Mylongs

Cmimi i zakonshem Lek 990.00
Cmimi i zakonshem Cmimi i ulur Lek 990.00
Ulje U shit!
Taksa te perfshira (posta)
Color
- Përgatisni kafen apo çajin, ngrohni ujin etj.
- Çelës automatik për ndezje - fikje (me dritë)
- Dorezë rezistente duke ju mbrojtur ndaj mbinxehjes
- Kapaciteti: 500 ml
- Fuqia: 600W
- Materiali: Çelik dhe plastikë
- Ngjyra: E zezë, gri, jeshile dhe e bardhë (të disponueshme ngjyrat në foto)
Shikoni detaje te plota