image

Edua.al

Produkte Inovative dhe Unike

Category

  • Shtëpi
  • Kuzhinë
  • Për tualetin
  • Kujdesi Personal
  • Argëtim
  • Dekor
  • Artikuj Sportiv
  • Për kafshë
  • Organizim
  • Për Makinën

POSTA FALAS  në të gjithë Shqipërinë

Mbajtese Rulo (Set me 2 copë)

🥄 Mban letrën e kuzhinës, peshqirë të vegjël, rulo plasmasi, rulo alumini, sfungjer etj. 🥄 Mund ta vendosni kudo në kuzhinë apo tualet: në dyert e dollapëve, rafte etj. 🥄 Nuk ju zë hapësirën që ju nevojitet 🥄 Parametrat: 26.5x8.5x1.1 cm 🥄 Materiali: Metalik 🥄 Ngjyra: E bardhë dhe e zezë (Të disponueshme vetëm ngjyra në foto)

ALL 900

Mbajtese Rulo (Set me 2 copë)

Leter Murale Dekor

⬜ E përshtatshme për ambiente të brendshme: shtëpi, zyrë, lokal etj. ⬜ Nuk thith lëngje dhe pastrohet lehtësisht ⬜ E prisni sa të dëshironi dhe e ngjisni lehtësisht ⬜ Material i butë kundra lagështirës ⬜ Ngjitje me bioadeziv, super rezistente ⬜ I jep dhomës një stil klasik dhe me më shumë dritë

ALL 1,400

Leter Murale Dekor

Drite Led Me Sensor (Set me 4/1 copë)

🔦 Për dritë raftesh, kuzhinë, dhomë pritje, dritë nate në ballkon/oborr etj. 🔦 Me 2 opsione: - automatike: kur afroheni ndizet ose - rri ndezur derisa ta fikni vetë 🔦 Intensitet drite LED: e lehtë (e bardhë) 🔦 Distanca e sensorit 3-5 m, këndi 120° 🔦 Fuqia: 0.6W 🔦 Përmasat: 8.5x2.3 cm 🔦 Me bateri të rikarikueshme 🔦 Materiali: Plastikë e fortë ABS

ALL 2,000

Drite Led Me Sensor (Set me 4/1 copë)

Raft Mbajtes Ne Mur

🔲 Mund të vendoset afër dushit për shampot, për të vendosur dekore 🔲 Hapësirë për shumë produkte për kujdesin personal, artikuj kozmetik etj. 🔲 Ngjitje super rezistente, i përshtatshëm për çdo stil 🔲 Parametrat: 28.8x11x6.2 cm 🔲 Materiali: Plastikë e fortë PP, ABS

ALL 2,000

Raft Mbajtes Ne Mur

Kuti Buke

🥖 Hapësirë e bollshme, buka apo ëmbëlsirat nuk thahen, qëndrojnë të freskëta 🥯 Kapak me shinë, me dorezë 🥖 Mund të shihni bukën e mbetur nga "dritarja" e vogël pa patur nevojë ta hapni 🥯 Pastrohet lehtësisht falë materialit dhe dizenjos së produktit 🥖 Përmasa: 34x23x14.5 cm 🥯 Materiali: Çelik inoksi

ALL 2,000

Kuti Buke

Kullese Mbeturinash

💧 Vendosni mbeturinat pasi pastroni pjatat, tasët, frutat apo perimet në lavaman 💧 Mund të kulloni orizin, ose shpërlani ndonjë frut, perime 💧 Vendosni sfungjerët, rrjet enësh, furça etj. 💧 Kapet tek rubineti i lavamanit, pastrohet lehtësisht 💧 Përmasat: 26.7x22x6 cm

ALL 600

Kullese Mbeturinash

Aparat Vakumi + 10 qese dhurate

⚫ Paketoni ushqimet tuaja në qese vakumi: ☑️ rrisni 5 herë më shumë jetëgjatësinë e ushqimeve ☑️ shmangni aromat e pakëndshme ☑️ ushqime më të shëndetshme ⚫ Shumë e thjesht dhe e shpejt në përdorim ⚫ Ngjitja e qeseve vetëm për 12-16 sekonda, heqja e vakumit deri në 30 sekonda ⚫ Përmasa e qeseve që nevojiten: 25x17 cm (10 qese të përfshira dhuratë) ⚫ 3 butona: ngjitja e qeses, heqja vakumit dhe (ngjitja e qeses + heqja e vakumit) ⚫ Fuqia: 90w ⚫ Materiali: Plastikë ABS + metal ⚫ Parametrat: 37.3x7.0x8.5 cm

ALL 1,500

Aparat Vakumi + 10 qese dhurate

Mbajtese Rulo (Set me 2 copë)

🥄 Mban letrën e kuzhinës, peshqirë të vegjël, rulo plasmasi, rulo alumini, sfungjer etj. 🥄 Mund ta vendosni kudo në kuzhinë apo tualet: në dyert e dollapëve, rafte etj. 🥄 Nuk ju zë hapësirën që ju nevojitet 🥄 Parametrat: 26.5x8.5x1.1 cm 🥄 Materiali: Metalik 🥄 Ngjyra: E bardhë dhe e zezë (Të disponueshme vetëm ngjyra në foto)

ALL 900

Mbajtese Rulo (Set me 2 copë)

Raft Mbajtes Ne Mur

🔲 Mund të vendoset afër dushit për shampot, për të vendosur dekore 🔲 Hapësirë për shumë produkte për kujdesin personal, artikuj kozmetik etj. 🔲 Ngjitje super rezistente, i përshtatshëm për çdo stil 🔲 Parametrat: 28.8x11x6.2 cm 🔲 Materiali: Plastikë e fortë PP, ABS

ALL 2,000

Raft Mbajtes Ne Mur

Furce Silikoni Tualeti

🟩 Fleksibël edhe në zona të vështira për t'u pastruar 🟩 Higjenike: nuk mban aromat, nuk mban mikrobe, nuk mbledh papastërti (flokë, qime etj.) 🟩 Nuk dëmton, nuk gërvisht 🟩 Nuk mban ujë, thahet më shpejt 🟩 Pastroni dushin, wc-në, vaskën, lavamanin etj. 🟩 Shpejton pastrimin dhe pastroni më lehtë 🟩 Materiali: Gomë silikoni, plastikë 🟩 Ngjyra: Bojeqielli ose E gjelbër

ALL 700

Furce Silikoni Tualeti

Sold out

Varese Shtupash

🔷 Shmangni rrëmujën e mjeteve të pastrimit duke i organizuar shtupat, fshesat etj 🔷 Ngjiten në mur, xham, pllaka etj. 🔷 Për çdo trashësi shkopi 🔷 Mban mbi 3 kg peshë 🔷 Rezistent ndaj ujit, ngjitësi nuk lë shenja nëse e hiqni 🔷 Materiali: Plastikë + ngjitës

ALL 500

Varese Shtupash

Varese me 6 Grepa

🥛 Mund të vendosni pajisjet e kuzhinës: garuzhde, gota, furça apo aksesorë të tjerë: krevata, rripa etj. 🥛 Varet në mobilje: tavolina, rafte, dyer etj. 🥛 Nuk pengon mbylljen e dyerve të dollapëve 🥛 Nuk nevojitet të dëmtoni sipërfaqet apo ta ngjisni në to 🥛 Mban mbi 5 kg 🥛 Parametrat: 26.2x6.5 cm 🥛 Materiali: Hekur 🥛 Ngjyra: E bardhë ose e zezë

ALL 900

Varese me 6 Grepa

Heqes Qimesh Lazer IPL

🎀 Shijoni javë të tëra pa qime: gati për të shkuar në plazh, në pishina, të vishni një fustan etj. 🎀 Ekonomik - Kurseni kohë dhe para duke mos shpenzuar shuma të mëdha tek estetistja 🎀 Dritë pulsuese intensive e cila depërton duke djegur rrënjën e qimeve 🎀 Pa dhimbje, funksionon me të ftohtë (është një mit kur ju thonë se dhemb!) 🎀 Ndihuni rehat me trupin tuaj, duke hequr siklete vizitash tek estetistja 🎀 Për të gjitha llojet e lëkurës por vetëm për qime nga nuanca kafe deri në të zezë *Detajet e mëtejshme ju jepen në inbox: fillimi i trajtimit, seancat, kur nuk duhet te kryhet, rezultatet, mirëmbajtje etj.

ALL 5,000

Heqes Qimesh Lazer IPL

Kreher Stilues 5 Ne 1

❤️ Than - Drejton - Stilon (për flokë të drejtë, me onde etj.) ❤️ Flokë të butë, pa i dëmtuar dhe nuk elektrizohen ❤️ Në flokë të lagur apo të thatë ❤️ 5 koka të ndryshme (tharje, drejtim, stilim me onde ose kaçurrela) ❤️ Rezultati: flokë të mëndafshtë në pak minuta ❤️ Çelës ndezje - fikje + 3 nivele gradim nxehtësie ❤️ Fuqia: 1000W ❤️ Materiali: Plastikë dhe metal

ALL 2,200

Korrektor Shpine

🔵 Redukton dhimbjet e shpinës, shpatullave dhe qafës 🔵 Përmirësoni qëndrimin tuaj 🔵 Eliminoni dhimbjet e shpinës të shkaktuara nga qëndrimi jo i duhur 🔵 I rehatshëm për tu përdorur në çdo rast 🔵 Mund ta vishni poshtë rrobave pa ju bezdisur 🔵 Me 3 faza shtrëngimi 🔵 Masa: M për 81-91 cm, dhe L për 91-111 cm

ALL 1,100

Korrektor Shpine

Kreher Stilues One Step

⭕ Than - Drejton - Stilon ⭕ Flokë të butë, pa i dëmtuar dhe nuk elektrizohen ⭕ Çelës ndezje - fikje + 3 nivele nxehtësie ⭕ Fuqia: 1200W ⭕ Materiali: Plastikë dhe metal ⭕ Ngjyra: E disponueshme vetëm ngjyra në foto

ALL 1,500

Kreher Stilues One Step

Set Lavaman Loder

🔷 Si një lavaman i vërtet, me depozitë uji, me pompë automatike 🔷 Rubineti rrotullohet 45°, depozita mbushet me ujë 🔷 Seti përmban: 17 pjesë (pjata, pirunj, thike, lugë, shishe, filxhanë, tapa lavamanit) 🔷 Fëmija mund të luajë duke ju "ndihmuar" 🔷 I sigurtë për fëmijën: material cilësore 🔷 Parametrat: 41x30 cm ❗ Bateritë nuk janë të përfshira, përdoret me bateri të zakonshme 🔥

ALL 2,500

Tapet per Palester/Joga

🤸 Të gjitha ushtrimet mund t'i bëni në një tapet të përshtatshëm 🤸 Me rrip krahu dhe i lehtë për ta marr me vete në palestër, shtëpi, studio etj. 🤸 Material butë dhe fleksibël për t'ju mbrojtur nga dëmtimet gjatë stërvitjes 🤸 Përmasat: 173x61 cm 🤸 Ngjyra: Lejla, blu

ALL 1,200

Tapet per Palester/Joga

Litar për Fitness

🤸 Ideal për ushtrimet e trupit: muskuj barku, tonifikoni gjoksin, jepini formë vitheve, krahë të hollë dhe këmbë të bukura 🤸 Nevojitet shumë pak sforcim për të tonifikuar muskujt 🤸 Parametrat: 42 cm, zgjatet deri në dyfish gjatësinë e tij 🤸 Materiali: 100% Lateks 🤸 Ngjyra: Lejla

ALL 1,000

Litar për Fitness

Tapet + Litar Fitness (Set)

🤸 Të gjitha ushtrimet mund t'i bëni në një tapet të përshtatshëm, të butë dhe fleksibël 🤸 Litari ideal për ushtrimet e trupit: muskuj barku, tonifikoni gjoksin, jepini formë vitheve, krahë të hollë dhe këmbë të bukura 🤸 Tapeti ka rrip krahu dhe i lehtë për ta marr me vete në palestër, shtëpi, studio etj. 🤸 Përmasat: Tapeti: 173x61 cm, Litari 42 cm, zgjatet deri në dyfish gjatësinë e tij 🤸 Ngjyra: Lejla, blu

ALL 2,000

Tapet + Litar Fitness (Set)

Termometer Dixhital

🕛 I përshtatshëm për dhomë pritje, laborator, serrë, garazh, kuzhinë, dhomë gjumi, zyrë, kopsht, shkollë etj. 🕞 Mat dhe tregon temperaturën në Celcius dhe Fahrenheit, % e lagështirës, orën (edhe alarm), datën 🕞 Butoni "Memory" shfaq temperaturën maksimale dhe minimale që ka rregjistruar 🕞 Mund ta varni në mur ose të qëndrojë diku me mbajtësen e vet 🕞 Shumë i thjesht në përdorim 🕘 Parametrat: 10x9x3 cm ❗ Bateria e përfshirë në paketim, përdoret me bateri të zakonshme 🔥

ALL 800

Termometer Dixhital

Kapese Flokesh Rreth (Set me 2 copë)

〰️ Rri fikse nuk lëviz 〰️ Nuk do të keni më bezdisje të lëshohen apo të bien flokët 〰️ Mund të bëni disa stilime flokësh: bisht, topuz, topuz i fshehur etj. 〰️ Nuk ju dhemb koka pasi i lëshoni 〰️ Klasike, për përditshmëri, evente etj. 〰️ Përmasat: 6x4.5 cm e hapur 〰️ Materiali: Plastikë me sipërfaqe velvet 〰️ Ngjyra: E zezë, rozë, vishnjë, bezhë

ALL 800

Kapese Flokesh Rreth (Set me 2 copë)

Leter Ngjitese Mermer

⬛ Për të ndryshuar dizenjon e dyerve, mobiljeve; jep një pamje komplet të re ⬜ Mbroni sipërfaqet e kuzhinës (banak, frigorifer etj.), mobiljeve (dollap, tavolinë etj.) ⬛ Me ngjitje, e prisni sa të dëshironi ⬜ Jetëgjatë, tepër rezistent ndaj lagështirës ⬛ Parametrat: 500x60 cm ⬜ Dizenjo mermer i zi/bardhë

ALL 900

Leter Ngjitese Mermer

Organizues me 4 Kate

🧴 Një model elegant dhe praktik rafti për të mirëorganizuar produktet e tualetit, të rutinës ditore apo të kuzhinës etj. ⬜ Me rrota lëvizëse që të mund ta zhvendosni lehtësisht 🧴 Multifunksional: për fruta, perime, produkte për kujdesin personal, artikuj kozmetik, mjete pune etj. ⬜ Tepër i përkryer për tu përshtatur në çdo hapësirë 🧴 Me varëse për çdo kat për të varur aksesorë, rrjeta, qese etj. ⬜ Përmasat: 87x40X13 cm 🧴 Materiali: Strukturë metalike, katet plastik me vrima ⬜ Ngjyra: E bardhë

ALL 1,800

Organizues me 4 Kate

Tapet per Palester/Joga

🤸 Të gjitha ushtrimet mund t'i bëni në një tapet të përshtatshëm 🤸 Me rrip krahu dhe i lehtë për ta marr me vete në palestër, shtëpi, studio etj. 🤸 Material butë dhe fleksibël për t'ju mbrojtur nga dëmtimet gjatë stërvitjes 🤸 Përmasat: 173x61 cm 🤸 Ngjyra: Lejla, blu

ALL 1,200

Tapet per Palester/Joga

Litar për Fitness

🤸 Ideal për ushtrimet e trupit: muskuj barku, tonifikoni gjoksin, jepini formë vitheve, krahë të hollë dhe këmbë të bukura 🤸 Nevojitet shumë pak sforcim për të tonifikuar muskujt 🤸 Parametrat: 42 cm, zgjatet deri në dyfish gjatësinë e tij 🤸 Materiali: 100% Lateks 🤸 Ngjyra: Lejla

ALL 1,000

Litar për Fitness

Tapet + Litar Fitness (Set)

🤸 Të gjitha ushtrimet mund t'i bëni në një tapet të përshtatshëm, të butë dhe fleksibël 🤸 Litari ideal për ushtrimet e trupit: muskuj barku, tonifikoni gjoksin, jepini formë vitheve, krahë të hollë dhe këmbë të bukura 🤸 Tapeti ka rrip krahu dhe i lehtë për ta marr me vete në palestër, shtëpi, studio etj. 🤸 Përmasat: Tapeti: 173x61 cm, Litari 42 cm, zgjatet deri në dyfish gjatësinë e tij 🤸 Ngjyra: Lejla, blu

ALL 2,000

Tapet + Litar Fitness (Set)

Makine Qethese per Kafshe

🟦 E sigurtë, nuk ka nevojë për eksperiencë. 🟦 Shmangni vizitat stresuese tek veterineri dhe kurseni para 🟦 Zhurmë tepër e ulët për të reduktuar stresin e qenit/maces etj. 🟦 Ul rrezikshmërinë e pleshtave dhe infeksioneve 🟦 4 krehër për shkurtim (3mm, 6mm, 9mm and 12mm) 🟦 Ngjyra: E disponueshme vetëm ngjyra në foto

ALL 1,700

Makine Qethese per Kafshe

Largues Per Brejtes/Zvarranik

🐍 Për të larguar brejtësit dhe zvarranikët nga kopështi apo ballkoni juaj 🐀 Me panel diellor, karikohet me rreze dielli ditën dhe funksionon në çdo lloj moti: diell, shi, breshër, vetëtima etj. 🐍 Vendoset në tokë dhe pajisja lëshon tinguj që largojnë menjëherë brejtësin/zvarranikun 🐀 Kundra ujit dhe tepër rezistente 🐍 Me buton ndezje/fikje në rast se nuk dëshironi ta përdorni më 🐀 Sugjerohet çdo 15-20 metra (pa pengesa) 🐍 Parametrat: 24.5x6 cm

ALL 2,800

Largues Per Brejtes/Zvarranik

Kreher Parazitesh

Qeni/macja juaj vuan shumë nga irritimi i lëkurës, kruajtje e shpeshtë apo gjakosja nga parazitët të cilët i pijnë gjakun. Mos përdorni kimikate apo ilaçe, ju vjen në ndihmë krehëri i parazitëve "Doctor Flea", i cili ngordh parazitët e vegjël dhe të mëdhenj. Ndërkohë që krihni kafshën tuaj të dashur, krehëri vret të gjitha llojet e parazitëve. Më pas, parazitët e ngordhur të mbledhur tek krehëri, mund t'i lëshoni duke ndryshuar kahun e butonit të krehërit. Kafsha juaj e dashur do të jetë më e shëndetshme dhe do të ndihet më mirë. 🐾 Përmasat: 26x17.5x5 cm ❗ Bateritë nuk janë të përfshira, përdoret me bateri të zakonshme 🔥

ALL 1,200

Kreher Parazitesh

Doreze Heqes Pushi

🟦 Një dorezë tepër praktike multifunksionale: 🟦 Përkëdhelni kafshën tuaj të dashur ndërkohë që krehni e fërkoni duke hequr qimet e tepërta 🟦 Përdoret edhe si furçë kur lani qenin/macen etj. 🟦 Material që thahet shpejt dhe komod i cili depërton ajri 🟦 Përmasa: Standarte 🟦 Materiali: Silikon, poliester etj.

ALL 600

Doreze Heqes Pushi

Mbajtëse Monitori/TV Në Mur

⏺️ Universale për Monitor, LCD, Plazma, TV etj. ⏺️ Përshtatet për përmasat nga 26" deri në 63" ⏺️ Pozicionimi i monitorit për lart/poshtë nga këndi 0° deri në 15° ⏺️ Distanca nga muri deri në 24 mm ⏺️ Montohet lehtësisht pas televizorit, pa e dëmtuar atë ⏺️ Me nivelues, për të lehtësuar instalimin në mur ⏺️ Kapaciteti deri në 35 kg ⏺️ Materiali: Hekur

ALL 1,200

Mbajtëse Monitori/TV Në Mur

Organizues Ushqimesh

🍚 Mund të vendosni ushqime, drithëra, fruta të thata, ëmbëlsira të vogla etj. 🍚 Me 6 ndarje dhe 1 sirtar i vogël 🍚 Shtypni butonin për të hedhur ushqimin në sirtar 🍚 Sirtari ka të shënuar racionin për 1-4 persona 🍚 Mund ta vendosni në banak, tavoline apo montohet edhe në mur 🍚 Kapaciteti: Më shumë se 10 kg 🍚 Përmasat: 38x14.4x32.4 cm 🍚 Materiali: Plastikë

ALL 1,600

Organizues Ushqimesh

Organizues Kepucesh (Set me 6/12 copë)

👞 Kursejnë 50% më shumë hapësirë dhe shmangni rrëmujën 👞 Dizajn që nuk lejon rrëshkitjen dhe rënien e këpucëve 👞 4 nivele lartësie, nga 5 cm, 8 cm, 12.5 cm dhe 16 cm 👞 Këpucët/Atletet nuk ju humbasin më, qëndrojnë gjithmonë bashkë 👞 Parametrat: 25x10x6 cm 👞 Materiali: Plastikë PP 👞 Ngjyra: Të bardhë dhe gri

ALL 900

Organizues Kepucesh (Set me 6/12 copë)

Raft Poshte Lavamanit

🔳 Shmangni rrëmujën, organizoni pa u penguar nga tubat, kabllat etj. 🔳 Përmasa të ndryshueshme 🔳 Raft multifunksional - Për pajisje kuzhine, produkte tualeti, këpucë, libra, bimë etj. 🔳 Me 2 kate dhe 5 platforma 🔳 Parametrat: 38x26x Gjatësi 50 cm deri në 70 cm (e ndryshueshme sipas dëshirës) 🔳 Materiali: Plastikë, alumin 🔳 Ngjyra: E bardhë

ALL 1,400

Raft Poshte Lavamanit

Drite Led 30 cm Me Sensor (Set me 4/1 copë)

🔦 Për dritë nate, rafte apo dollap, kuzhinë, dhomë pritje, dritë nate në ballkon/oborr etj. 🔦 Me 2 opsione: - automatike: sensor kur afroheni ndizet ose - rri ndezur derisa ta fikni vetë 🔦 Intensitet drite LED (e bardhë) 🔦 Distanca e sensorit 3-5 m, këndi 120° 🔦 Fuqia: 3W 🔦 Përmasat: 30x2.3x1.9 cm 🔦 Me bateri të rikarikueshme, fishë USB

ALL 2,400

Drite Led 30 cm Me Sensor (Set me 4/1 copë)

Kapese Syzesh

🕶️ Një kapëse tepër praktike për syzet ose për karta/dokumenta 💳 Mban 2 palë syze, nuk ju pengojnë shikimin gjatë ecjes me makinë 🕶️ Rrotullohet 180° dhe i poziciononi si të dëshironi, nuk dëmtohen dhe nuk bien 💳 Përshtatet me të gjitha syzet optike apo syze dielli 🕶️ Përmasat: 9.5x2.5x4.5cm

ALL 800

Fshirese Makine

🧹 Për çdo pjesë të makinës: xham, pasqyra, kroskot, sedilje, fenerë etj. 🧹 Fshin dhe lan çdo papastërti, pluhur, shenja gishtërinjsh, etj. 🧹 Tepër praktike: koka e fshirëses mund të mbyllet 🧹 Copa mikrofibër mund të hiqet dhe lahet veçmas 🧹 Materiali: Mikrofibër, Plastikë PP 🧹 Ngjyra: Blu ose jeshile

ALL 600

Organizues per Makinen

🚙 Makina juaj nuk do të jetë më rrëmujë dhe do të gjeni lehtësisht çdo gjë 🚙 Me 10 xhepa për: ushqime, shishe uji, kanaçe, letra të lagura, tablet, lodra, çadër etj. 🚙 Vjen në ndihmë edhe në udhëtime të gjata 🚙 Një aksesor shtesë i cili nevojitet në çdo makinë dhe nuk i prish pamjen 🚙 Materiali: Najlon, rrjet 🚙 Përmasat: 61x41 cm

ALL 1,800

Organizues per Makinen