Skip to product information
1 of 1

Trupore per Qen mbi 10 Kg

Trupore per Qen mbi 10 Kg

Regular price Lek 1,200.00 ALL
Regular price Sale price Lek 1,200.00 ALL
Sale Sold out
Tax included.
- Material super rezistent dhe komod që merr ajër
- Nuk e bezdis qenin në lëvizje: ecje, vrapim apo duke luajtur
- Përmasat:
- Masa M: Kraharori: 54-65 cm, Pesha 10-15 kg
- Masa L: Kraharori: 65-80 cm, Pesha mbi 15 kg
- Materiali: Poliester, Najlon
- Ngjyra: E kuqe
View full details