Skip to product information
1 of 1

Raft Tek Per Dush

Raft Tek Per Dush

Regular price Lek 800.00 ALL
Regular price Sale price Lek 800.00 ALL
Sale Sold out
Tax included.
- Montohet lehtësisht dhe nuk lirohet me kalimin e kohës
- Hapësirë për shumë produkte, varëse për rrjetën/sfungjerin dhe kapësen e kokës së dushit
- Nuk mban ujin, nuk rrëshket
- Parametrat: 32x12x6 cm
- Materiali: Plastikë e fortë
- Ngjyra: E bardhë
View full details