Shkoni tek pershkrimi i produktet
1 Nga 3

edua.al

Raft për tualet

Raft për tualet

Cmimi i zakonshem Lek 2,190.00
Cmimi i zakonshem Cmimi i ulur Lek 2,190.00
Ulje U shit!
Taksa te perfshira (posta)
Size

Produkti më fantastik për organizimin e tualetit tuaj.

Vjen në dy versione, ose për tu vendosur mbi lavatriçe, ose mbi tualet.

Raft metalik, i cili nuk ndryshket, me 3 kate ku mund të vendosni peshqirët, detergjentët, shampot dhe çdo lloj aksesori tjetër.

Ngjyra: E bardhë.

Përmasat: 90x40x57cm për raftin e tualetit dhe 166x65x25cm për raftin e lavatriçes.

Shikoni detaje te plota