Shkoni tek pershkrimi i produktet
1 Nga 3

edua.al

Raft Garderobe Metalik

Raft Garderobe Metalik

Cmimi i zakonshem Lek 2,090.00
Cmimi i zakonshem Cmimi i ulur Lek 2,090.00
Ulje U shit!
Taksa te perfshira (posta)
Size
Color
- Një model elegant rafti për të sistemuar garderobën tuaj, aksesorët dhe këpucët
- Rrobat ajrosen më mirë dhe nuk i zë mola apo lagështia
- Nuk rrëshket dhe nuk ndryshket
- Modeli tek me 6 varëse dhe ndarëse
- Parametrat: 110x40x147 cm
- Materiali: Metalik
- Ngjyra: Tek Vetëm i zi, Dopio E bardhë ose e zezë (Të disponueshme vetëm ngjyrat në foto)
Shikoni detaje te plota