edua.al

Portofol Fuerdanni Per Meshkuj

Portofol Fuerdanni Per Meshkuj

Cmimi i zakonshem Lek 990.00
Cmimi i zakonshem Cmimi i ulur Lek 990.00
Ulje U shit!
Taksa te perfshira (posta)
- Një dhuratë ideale për veten ose për meshkujt: bashkëshortin, vëllain, shokun, etj.
- Me shumë xhepa për paratë, karta, kartëvizita, fatura etj.
- Dizajn me ngjyra dhe qepje super cilësore
- Praktik, super fin
- I përshtatshëm me çdo veshje, nuk del kurrë nga moda
- Parametrat: 12.5x10x2.5 cm
- Materiali: Lëkurë, poliester
- Ngjyra: Blu e errët (blu-nero), Kafe druri, Kafe e errët (Të disponueshme vetëm ngjyrat në video)
Shikoni detaje te plota