Shkoni tek pershkrimi i produktet
1 Nga 4

edua.al

Pastruese BĂ«rthamash

Pastruese BĂ«rthamash

Cmimi i zakonshem Lek 1,090.00
Cmimi i zakonshem Cmimi i ulur Lek 1,090.00
Ulje U shit!
Taksa te perfshira (posta)

🍒Shijoni qershitĂ« dhe ullinjtĂ« pa u munduar nga bĂ«rthamat

✅E lehtĂ«, praktike, largon bĂ«rthamat me njĂ« lĂ«vizje.

✅Lahet lehtĂ«sisht me dorĂ« dhe nĂ« pjatalarĂ«se

🔐E pajisur me siguresĂ« pĂ«r tĂ« mos u hapur. 

Shikoni detaje te plota