edua.al

Set Organizues me 4 pjese

Set Organizues me 4 pjese

Cmimi i zakonshem Lek 1,200.00
Cmimi i zakonshem Cmimi i ulur Lek 1,200.00
Ulje U shit!
Taksa te perfshira (posta)
- Seti përfshin 4 pjesë me përmasa të ndryshme për: reçipeta, mbathje, çorape etj.
- Organizoni të brendshmet tuaja dhe nuk do të keni më rrëmujë
- Me zinxhir dhe të palosshme për t'u zhvendosur lehtësisht
- Rezistent ndaj grisjes dhe kundra lagështirës
- Materiali: Fibër
- Ngjyra: Bezhë (E disponueshme vetëm ngjyra si në foto)
Shikoni detaje te plota