Skip to product information
1 of 1

Organizues Per Makine

Organizues Per Makine

Regular price Lek 1,500.00 ALL
Regular price Sale price Lek 1,500.00 ALL
Sale Sold out
Tax included.
- Nuk do të keni më rrëmujë
- Do t'i gjeni gjërat lehtësisht dhe nuk humbisni përqëndrimin në rrugë
- Me shumë xhepa për: ushqime, tablet, lodra, shishe uji, kanaçe, letra të lagura, çadër etj.
- Shumë praktike edhe për udhëtime
- Ngjyra: E zezë
- Materiali: Najlon, rrjet
- Parametrat: 61x41 cm
View full details