Shkoni tek pershkrimi i produktet
1 Nga 3

edua.al

Organizues Kepucesh

Organizues Kepucesh

Cmimi i zakonshem Lek 1,490.00
Cmimi i zakonshem Cmimi i ulur Lek 1,490.00
Ulje U shit!
Taksa te perfshira (posta)
Color

Set me 12 copë
- Kursejnë 50% më shumë hapësirë dhe shmangni rrëmujën
- Dizajn që nuk lejon rrëshkitjen dhe rënien e këpucëve
- 4 nivele lartësie, nga 5 cm, 8 cm, 12.5 cm dhe 16 cm
- Këpucët/Atletet nuk ju humbasin më, qëndrojnë gjithmonë bashkë
- Parametrat: 25x10x6 cm
- Materiali: Plastikë PP
- Ngjyra: Të bardhë dhe gri

Shikoni detaje te plota