Cadra C

Sale price Lek 1,290.00 Regular price Lek 2,990.00

Tax included.

 

Thuajini Mirupafshim,Diteve me Shi.

Ka ne Trupin e saj 2 Shtresa Speciale qe rrisin ne menyre te madhe Rezistencen ndaj Eres dhe Ujit

Bishti i kesaj Cadre eshte nje kenaqesi dhe Eksperience me vete.Ju lejon ndersa ecni apo prisni dike ne Shi,te Lundrosh pa problem ne Internet,te mbani foshnjen tuaj,cantat etj...pa u lagur

Hapja dhe Mbyllja Ndryshe nga modelet e zakonshme

Stil Unik dhe Terheqes

Vjen te Ju me dy ngjya,e zeze dhe lejla