Skip to product information
1 of 1

Ndares Gishti Te Madh

Ndares Gishti Te Madh

Regular price Lek 590.00 ALL
Regular price Sale price Lek 590.00 ALL
Sale Sold out
Tax included.
- Mbron dhe parandalon shtrembërimin e gishtit të madh të këmbës
- Redukton dhimbjen
- Mund të vishni çdo lloj këpuce/atlete lehtësisht dhe nuk ju pengon
- Materiali: Elastik që qëndron butë në këmbë
- 1 set përmban 2 copë
View full details