Shkoni tek pershkrimi i produktet
1 Nga 1

edua.al

Mikser Dore Sonifer

Mikser Dore Sonifer

Cmimi i zakonshem Lek 2,290.00
Cmimi i zakonshem Cmimi i ulur Lek 2,290.00
Ulje U shit!
Taksa te perfshira (posta)
- Përdoret për rrahje vezësh, kremoze, brum, përzierje etj.
- Tepër praktike dhe cilësore
- Me 5 nivele shpejtësie + butoni "Turbo"
- 2 lloje rrahëse metalike
- Fuqia: 500W
- Materiali: Plastikë e fortë, çelik etj.
Shikoni detaje te plota