Shkoni tek pershkrimi i produktet
1 Nga 3

edua.al

Mbulese Per Lavatrice

Mbulese Per Lavatrice

Cmimi i zakonshem Lek 590.00
Cmimi i zakonshem Cmimi i ulur Lek 590.00
Ulje U shit!
Taksa te perfshira (posta)
Style
- Mbroni lavatriçen nga pëlhurat dhe lëngjet
- Me zinxhir të cilin mund ta mbyllni ose ta hapni kur të dëshironi
- Nuk njomet, kundra ujit
- Në disa dizenjo të ndryshme
- Materiali: Poliester antialergjike, plastikë
- Parametrat: 83x60x56 cm
Shikoni detaje te plota