Shkoni tek pershkrimi i produktet
1 Nga 6

edua.al

Makine Qethese Per Kafshe

Makine Qethese Per Kafshe

Cmimi i zakonshem Lek 1,490.00
Cmimi i zakonshem Cmimi i ulur Lek 1,490.00
Ulje U shit!
Taksa te perfshira (posta)
- E sigurtë, nuk ka nevojë për eksperiencë.
- Shmangni vizitat stresuese tek veterineri dhe kurseni para
- Zhurmë tepër e ulët për të reduktuar stresin e qenit/maces etj.
- Ul rrezikshmërinë e pleshtave dhe infeksioneve
- 4 krehër për shkurtim (3mm, 6mm, 9mm and 12mm)
- Ngjyra: E disponueshme vetëm ngjyra në foto
Shikoni detaje te plota