Lime Elektrike Per Kembet

Lime Elektrike Per Kembet

Regular price Lek 800.00 ALL
Regular price Sale price Lek 800.00 ALL
Sale Sold out
Tax included.
A e dini se lëkura e këmbëve është 20 herë më e fortë se lëkura në të gjithë trupin?
Por tani jo më, me limën elektrike do keni këmbë shumë të buta që me përdorimin e parë!
- Eliminon kallot, zhduk plasaritjet apo çarjet e lëkurës
- Lëmon dhe eksfolion pjesët e forta të këmbëve
- Praktike për t'u marrë me vete në makinë, plazh, udhëtim etj.
- Këmbët tuaja do të jenë gjithmonë të buta, pa të çara
- Me bateri ose me fishë USB
- Përmasat: 17x7.5.x4 cm
❗ Bateritë nuk janë të përfshira, përdoret me bateri të zakonshme 🔥
View full details