Skip to product information
1 of 2

Kullese me 3 kate

Kullese me 3 kate

Regular price Lek 2,400.00 ALL
Regular price Sale price Lek 2,400.00 ALL
Sale Sold out
Tax included.
- Material cilësor dhe një dizajn elegant që duket bukur në kuzhinën tuaj
- Me 3 kate, hapësirë e bollshme për tharjen e enëve
- Enët thahen më shpejt
- Uji i tepërt bie në mbajtësen e ujit
- Përmasat: 40x25x44 cm
- Materiali: Hekur + Plastikë PP
- Ngjyra: E disponueshme vetëm ngjyra në foto
View full details