Shkoni tek pershkrimi i produktet
1 Nga 1

edua.al

Kokë Zgjatuese për Çesmat

Kokë Zgjatuese për Çesmat

Cmimi i zakonshem Lek 990.00
Cmimi i zakonshem Cmimi i ulur Lek 990.00
Ulje U shit!
Taksa te perfshira (posta)
🌟Kokë çezme që rrotullohet 360 gradë🌟 🏠E lehtë për tu përdorur dhe mjaft praktike💧 👌Me disa mënyra spërkatje për tju përshtatur më mirë të gjithë nevojave në kuzhinë
Shikoni detaje te plota