Skip to product information
1 of 2

Heqes Qimesh Lazer IPL

Heqes Qimesh Lazer IPL

Regular price Lek 5,500.00 ALL
Regular price Sale price Lek 5,500.00 ALL
Sale Sold out
Tax included.

Garanci 90 Ditë

- Shijoni javë të tëra pa qime: gati për të shkuar në plazh, në pishina, të vishni një fustan etj.
- Ekonomik - Kurseni para dhe kohë duke mos shpenzuar shuma të mëdha në klinikë
- Dritë pulsuese intensive e cila depërton duke djegur rrënjën e qimeve
- Pa dhimbje, funksionon me të ftohtë (është një mit kur ju thonë se dhemb!)
- Ndihuni rehat me trupin tuaj, duke hequr siklete vizitash tek estetistja
- Për të gjitha llojet e lëkurës por vetëm për qime nga nuanca kafe deri në të zezë
*Detajet e mëtejshme ju jepen në inbox: fillimi i trajtimit, seancat, kur nuk duhet te kryhet, rezultatet, mirëmbajtje etj.

 

 

View full details