Fshesa Trekendore

Fshesa Trekendore

Regular price Lek 1,500.00 ALL
Regular price Sale price Lek 1,500.00 ALL
Sale Sold out
Tax included.
- Pastroni dhe thani ujin plotësisht nga sipërfaqe mermeri, parket, xham, beton, pllaka etj.
- Shtrydhje automatike me shtyrje të tubit
- Shinë gomine për të tërhequr dhe për të tharë plotësisht likuidet (lëngjet)
- Formë trekëndore e përshtatshme për cepa apo zona të vështira për t'u pastruar
- Rrotullim 360° dhe përthyerje në çdo kënd
- Ripërdoret, e lani copën e fshesës me 30° në lavatriçe
- Higjenike: nuk mban aroma, nuk mban mikrobe
- Materiali: Çelik Inoksi, Plastikë PP, silikon, mikrofibër
- Përmasat: 125x26 cm
View full details