Shkoni tek pershkrimi i produktet
1 Nga 5

edua.al

Friteze Air Fryer

Friteze Air Fryer

Cmimi i zakonshem Lek 7,490.00
Cmimi i zakonshem Cmimi i ulur Lek 7,490.00
Ulje U shit!
Taksa te perfshira (posta)

- Ushqimet gatuhen më të mira, më të buta e më të shëndetshme
- I sigurt, nuk digjeni
- 75% më pak yndyrë
- Ekran me touch
- Nuk ngjit
- Materiali: Plastikë dhe metal
- Kapaciteti: 3.6 L
- Fuqia: 1500W

Shikoni detaje te plota