Shkoni tek pershkrimi i produktet
1 Nga 1

edua.al

Trupore per Qen/Mace

Trupore per Qen/Mace

Cmimi i zakonshem Lek 790.00
Cmimi i zakonshem Cmimi i ulur Lek 790.00
Ulje U shit!
Taksa te perfshira (posta)
Size
Color
- Material i butë dhe komod që merr ajër
- Nuk e bezdis qenin apo macen në lëvizje: ecje, vrapim apo duke luajtur
- Shirita reflektiv për shëtitje natën
- Parametrat:
- Masa: S: 34cm Qafa: 24cm, Pesha 1.5-2.5 kg
- Masa M: 39cm Qafa: 30cm, Pesha 2.5-4 kg
- Masa L:46cm Qafa: 34cm, Pesha 4-6 kg
- Masa XL:57cm Qafa: 38cm, Pesha 6-7.5 kg
Rripi tërheqës me gjatësi 1.2m
- Materiali: 100% Poliester
- Ngjyra: E kuqe dhe jeshile (Të disponueshme vetëm ngjyrat në foto)
Shikoni detaje te plota