Shkoni tek pershkrimi i produktet
1 Nga 8

edua.al

Peshqir Me Kopse

Peshqir Me Kopse

Cmimi i zakonshem Lek 690.00
Cmimi i zakonshem Cmimi i ulur Lek 690.00
Ulje U shit!
Taksa te perfshira (posta)
Color
Size
- Mblidhni flokët me peshqirin me kopsë dhe qëndrojnë lehtësisht të mbledhur
- Mund t'i përdorni edhe në kuzhinë, palestër, për udhëtime etj.
- Material cilësor i butë, i plotë dhe super thithës
- Materiali: Fiber Superfine
- Ngjyra: Rozë, lejla dhe mente
Shikoni detaje te plota