Pastruese Magnetike PĂ«r Xhamat

Regular price Lek 1,990.00

Tax included.
đŸ˜ČPastroni LehtĂ«sisht Xhamat tuaj nga JashtĂ« dhe nga Brenda NJËKOHËSISHT. đŸ’ȘPastruesja Ă«shtĂ« e armatosur me njĂ« magnet shumĂ« tĂ« fuqishĂ«m i cili do tĂ« funksionojĂ« edhe pĂ«rmes dopio-xhamit, dhe njĂ« litar sigurie