Shkoni tek pershkrimi i produktet
1 Nga 8

edua.al

Mbulesa Per Karrike

Mbulesa Per Karrike

Cmimi i zakonshem Lek 1,790.00
Cmimi i zakonshem Cmimi i ulur Lek 1,790.00
Ulje U shit!
Taksa te perfshira (posta)
Size
Color
- Me mbulesat, karriket tuaja do duken si të reja
- Material cilësor dhe i rehatshëm
- Lahen në lavatriçe dhe nuk është e nevojshme hekurosja
- Elastik, përshtatet për karrike formë standarte
- Materiali: Jacquard
- Ngjyra: E disponueshme në disa ngjyra
Shikoni detaje te plota