Mbulesa për karrige

Regular price Lek 450.00

Tax included.

Mbroni karriget tuaja!

Mbulesa 90% poliester dhe 10% spandeks, ofron elasticitet dhe rezistencë të lartë ndaj derdhjeve.

Mund të përdoret mbi shumicën e modeleve të karrigeve.

Lahet lehtësisht me lavatriçe në 90 gradë dhe nuk ka nevojë të hekuroset.

Seti me 6 copë- 2490L