Skip to product information
1 of 4

Mbulesa Divanesh/Kendesh

Mbulesa Divanesh/Kendesh

Regular price Lek 1,590.00 ALL
Regular price Sale price Lek 1,590.00 ALL
Sale Sold out
Tax included.

- Me mbulesat, divanet/këndet tuaja do duken si të reja
- Material elastik cilësor dhe i rehatshëm
- Pastrohen lehtësisht ose lahen në lavatriçe
- Materiali: 90% Poliester dhe 10% Spandeks (për elasticitetin)
- Ngjyra: Të disponueshme ngjyrat gri dhe kafe të errët

- Gjatësia: 90-140 cm Cmimi 1590 lekë
- Gjatësia: 145-185 cm Cmimi 1990 lekë
- Gjatësia: 190-230 cm Cmimi 2490 lekë
- Gjatësia: 235-300 cm Cmimi 2690 lekë

View full details