Mbajtëse Këpucësh-Seti 12 copë

Regular price Lek 1,490.00

Tax included.


Mbajteset e Kepuceve vijne Eksluzivisht nga Edua.al.

Nje Set me 10 Mbajtese,kushton 1490Leke

Kursejne Hapsire Maksimale  ne Raftin tuaj 

Jo me Stres ,Humbje Kohe dhe Rremuje ne Raftin tuaj

Gjenden me Lehte Atletet & Kepucet Tuaja

Gradohet ne Tre Nivele Lartesie te Ndryshme,Sipas Madhesive te Kepuceve Tuaja

Mbajne me Paster Raftin Tuaj

Material Plastik 

Permasat 25*9*7