Shkoni tek pershkrimi i produktet
1 Nga 2

edua.al

Pastrues Mikrovale Angry Mama

Pastrues Mikrovale Angry Mama

Cmimi i zakonshem Lek 290.00
Cmimi i zakonshem Cmimi i ulur Lek 290.00
Ulje U shit!
Taksa te perfshira (posta)
- Avulli heq njollat, aromat dhe yndyrnat
- Shpejton pastrimin e mikrovalës
- I thjesht në përdorim:
                 1. Hiqni kokën e kukullës
                 2. Shtoni: Pak ujë, uthull dhe limon
                 3. Vendosni kokën e kukullës përsëri
                 4. Lëreni 7 minuta për një pastrim sa më të thellë
- Rezistent ndaj mbinxehjes
- Një "kukull" pastrimi e lezetshme që ju ndihmon dhe i shton ngjyra dekorit të kuzhinës suaj
- Ngjyra: (Të disponueshme ngjyrat në foto)
Shikoni detaje te plota