Shkoni tek pershkrimi i produktet
1 Nga 1

edua.al

Ekspres Kafeje Sonifer

Ekspres Kafeje Sonifer

Cmimi i zakonshem Lek 8,990.00
Cmimi i zakonshem Cmimi i ulur Lek 8,990.00
Ulje U shit!
Taksa te perfshira (posta)- Dopio kafe kremoze
- Sistem mbrojtës automatik
- Rezistent ndaj mbinxehjes
- Kapaciteti: 1.6 L ujë
- Bëni shkumë qumështi
- Filtër i dyfishtë inoksi
- Fuqia: 850W
- Materiali: Alumin dhe çelik, i veshur me inoks (i mbrojtur ndaj ndryshkut)
- Super praktik për lokal, shtëpi apo zyrë (kafe ekspres, kapuçino, kakao etj.)

Shikoni detaje te plota