Makinë Rroje ''SOLO''

Regular price Lek 1,490.00

Tax included.

Jepini mjekres suaj linja te qarta me makinën e rrojes MikroTouch Solo!

Makine rroje me teh të dyfishtë prej celiku inoks për prerjen e lehtë të mjekrës.

Tehe me preçizion të lartë.

Seti përfshin 3 koka të ndryshme për prerje prej 1mm, 3mm, 5mm, furçë pastrimi dhe kabull USB.

Bateria e rikarikueshme 500mAh zgjat deri në 45 minuta përdorim.

E sigurt për të gjitha llojet dhe tonet e lëkurës.