Shkoni tek pershkrimi i produktet
1 Nga 1

edua.al

Krevat Per Qen/Mace

Krevat Per Qen/Mace

Cmimi i zakonshem Lek 1,490.00
Cmimi i zakonshem Cmimi i ulur Lek 1,490.00
Ulje U shit!
Taksa te perfshira (posta)
- Një gjumë i mirë ndikon në sjelljen e qenit/maces suaj
- I butë, i ngrohtë dhe tepër i rehatshëm
- Baza poshtë nuk rrëshket dhe nuk thith lagështirën
- Lahet në lavatriçe
- Parametrat: Diametri 60 cm
- Materiali: Plush, Poliester dhe Pambuk
- Ngjyra: E verdhë me rosak (E disponueshme vetëm ngjyrat në video)
Shikoni detaje te plota