Skip to product information
1 of 1

Korse me 3 Faza Shtrengimi

Korse me 3 Faza Shtrengimi

Regular price Lek 900.00 ALL
Regular price Sale price Lek 900.00 ALL
Sale Sold out
Tax included.
- Mban peshën e tepërt të mbledhur, dukeni më elegante
- Përmirësoni qëndrimin tuaj, drejt dhe me vetëbesim
- Ju bën të dukshme linjat dhe format e trupit, gjoksi do duket më i bëshëm
- Redukton dhimbjet e mesit apo të shpinës
- Nuk irriton lëkurën, tepër i rehatshëm, material që merr ajër
- E vishni poshtë rrobave pa ju bezdisur
- Me 3 faza shtrëngimi, masa M ose L
- Materiali: 76% fibër poliester + 24% spandeks
- Ngjyra: E zezë ose bezhë
View full details