Shkoni tek pershkrimi i produktet
1 Nga 3

edua.al

Filxhan Caji Classic

Filxhan Caji Classic

Cmimi i zakonshem Lek 590.00
Cmimi i zakonshem Cmimi i ulur Lek 590.00
Ulje U shit!
Taksa te perfshira (posta)
- Set: 1 filxhan + 1 pjatë + 1 lugë
- Një set ideal për dhuratë apo për të lënë përshtypje tek të ftuarit tuaj
- Dizenjo elegant dhe ngjyra mat
- Materiali: Qeramikë e bardhë
- Pjatë dhe lugë unike në ngjyrë të artë
Shikoni detaje te plota