Shkoni tek pershkrimi i produktet
1 Nga 8

ShopZone.al

Dyshek Ajri me Mbeshtetese

Dyshek Ajri me Mbeshtetese

Cmimi i zakonshem Lek 2,490.00
Cmimi i zakonshem Lek 3,990.00 Cmimi i ulur Lek 2,490.00
Ulje U shit!
Taksa te perfshira (posta)
Size
Dysheku unik me ajer dhe mbeshtetese, Vjen ekskluzivisht bashke me canten dhurate!!.

Dysheku eshte afro 2.5 m gjatesi, super rezistent, nuk gervishtet apo cahet, ne tre ngjyra: Blu, Jeshil, Pink...

Perdoret ne piknik, plazh, pishine, mal, det apo edhe ne shtepi.

Mbushet lehtesisht me ajer, me nje rrotullim te vetem, dhe eshte gati per t'iu dhuruar relax kudo qe ndodheni.

Futet ne cante dhe transportohet kudo dhe kurdo.

Permasat:  250*70cm
Nuk ka nevoje per pompe per fryrjen e Dyshekut
Per te gjitha Stinet
Shikoni detaje te plota